Vdes nga helmimi me mish pule

0

Vdes nga helmimi me mish pule

Një 28 vjeçar nga komuna e Prishtinës ka gjetur vdekjen të mërkurën në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, si pasojë e helmimit nga ushqimi.

Siç raporton Klan Kosova, e cila ka tentuar të intervistojë familjarët e afërt të viktimës, 28 vjeçari kishte ngrënë një natë më parë mish pule.

Prindërit e gruas së viktimës, kanë treguar se viktima është helmuar mbrëmë nga ushqimi dhe se edhe vdekja e tij ka ardhur si pasojë e këtij helmimit.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »