Vdekje e dyshimtë në Gjilan

0

Një femër është gjetur e vdekur afër shtëpisë së saj në Gjilan.

vdekje-e-dyshimt-euml-n-euml-gjilan_hd

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur dje në mëngjes afër shtëpisë së saj.

Vdekja është konstatuar nga mjeku kujdestar dhe me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për autopsi.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »