Varroset Ritoni dy vjeçar nga Shipkovica

0

foto17-640x480

Sot pas dite mijëra banorë të fshatit Shipkovicë kanë varrosur Ritonin dy vjeçarë i cili humbi jetën gjatë vërshimeve të mëdha në rajonin e Tetovës. Motra e tij rezulton e zhdukur dhe për këtë rast ushtria ka dalur në teren me qenët e tyre për ta lokalizuar.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »