Varane dhe Umtit do të luajnë së bashku tek kjo skuadër
15:29 | 16 Maj 2018
Jose Mourinho po mendon që të bëjë disa transferime gjigante te Manchester United.

Trajneri portugez dëshiron që të bëjë edhe një revolucion te “Djajtë e Kuq”, pasi ata të mëhershmit nuk po sjellin rezultate.

Jose Mourinho ka kërkuar nga bordi i Manchester United që në verë të transferoj Raphael Varanen nga Real Madridi dhe Samuel Umtitin  nga Barcelona, përcjell ORAinfo.

Për këto dy transferime, klubi anglez po përgatitet që të shpenzoj më shumë se 100 milionë euro./ORAinfo/

Atalanta Kërçyku
S