Van Gaal shpërthen për De Gean: Jam i zemëruar!

0

Louis van Gaal në një komunikim me gazetar ka shprehur inatin e tij.

van-gaal_75865

Trajneri i Manchester United, Louis van Gaal, nuk e ka nën kontroll situatën me David De Gean.

Holandezi në një bisedë telefonike me një gazetar spanjoll ka shprehur mllefin dhe inatin e tij me presionin e Real Madridit për t’ia blerë portierin.

“A jam i zemëruar? Po, por nuk e kam problem. Nuk dua të përgjigjem për këtë çështje në media. Do të bisedojë me menaxherët e mi, jo me media”, u shpreh Van Gaal, duke mos dashur të diskutojë më tepër, përcjell AS.

Ndryshe, De Gea e dëshiron me çdo kusht largimin nga United për t’u transferuar në Santiago Bernabeu. /Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »