Vallëzoi e zhveshur në ballkon, bie nga kati i nëntë (Video, +18)
10:01 | 29 Prill 2015

Në qetësinë e mëngjesit, kishte zgjedhur ballkonin, ku vallëzonte dhe përdridhej e zhveshur. fotoBeatriz de Oliveira Barbosa, që vuante nga problemet mendore dhe depresioni, ka bërë skena të ndryshme në ballkon, derisa ka rrëshqitur nga rrethojat, transmeton Telegrafi. Policia është ende në hetime fillestare, nëse 42-vjeçarja ka rrëshqitur apo është hedhur që të kryejë vetëvrasje. Gruaja nga Santa Catarina në Brazil, jetonte e vetmuar dhe e papunë për një kohë të gjatë. /Telegrafi/
Françeska Jaçe