Vallëzoi e zhveshur në ballkon, bie nga kati i nëntë (Video, +18)

0

Në qetësinë e mëngjesit, kishte zgjedhur ballkonin, ku vallëzonte dhe përdridhej e zhveshur.

fotoBeatriz de Oliveira Barbosa, që vuante nga problemet mendore dhe depresioni, ka bërë skena të ndryshme në ballkon, derisa ka rrëshqitur nga rrethojat, transmeton Telegrafi.

Policia është ende në hetime fillestare, nëse 42-vjeçarja ka rrëshqitur apo është hedhur që të kryejë vetëvrasje.

Gruaja nga Santa Catarina në Brazil, jetonte e vetmuar dhe e papunë për një kohë të gjatë. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »