Valencia ndali Realin në një ndeshje të çmendur (Video)

0

Real Madridi ka barazuar 2:2 në “Santiago Bernabeu” me Valencian.

Real Madridi nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë ndaj Valencias në xhiron e dytë të La Ligas, duke barazuar 2:2 në “Santiago Bernabeu”.

“Los Blancos” krijuan raste të panumërta, por nuk arritën t’i konkretizonin, duke humbur kështu dy pikë që në fillim të edicionit.

Dy golat për Realin i shënoi Marco Asensio, derisa për Valencian shënuan Carlos Soler dhe Geoffrey Kondogbia. /Gazeta Express/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »