Vakia ska kufi, e çuditshme: Padit veten dhe fiton 300.000 dollarë

0

Një burrë i quajtur Larry Rutman, gjujti padashje veten e tij me një bumerang në kokë.

foto

Ai i shkaktoi lëndime vetes dhe e paditi veten e tij në gjyq. Krejt çuditërisht ai e fitoi gjyqin dhe bashkë me të edhe një dëshpërblim prej 300.000 dollarë. Këtë dëmshpërblim e pagoi kompania ku ai ka qenë i siguruar./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »