Vajza që ishte Miss e Naim Krasniqit po bëhet sërish nënë, ja si duket me barkun e rrumbullakosur

0

Bukuroshja Zana Krasniqi është shtatzënë për herë të tretë!

Ajo është nënë e një vajze dhe një djali, Duas dhe Noelit, të cilëve ua ka dedikuar jetën e saj.

Elvana Gjata paralajmëron mbrëmje spektakolare në Prishtinë

Zana mbahet mend gjithmonë për bukurinë e saj, dhe ka ngelur në kujtesën e shumë prej shqiptarëve.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, kanë menduar të zgjerojnë familjen e tyre me një anëtar të ri.

Mami&TheBoys #sundaymood @bocafe.kitchen #bocafé&kitchen

A post shared by @ zanakrasniqi on

Lajmin për këtë e ka bërë të ditur vet modelja përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram

Në fotografi, ajo shfaqet me barkun e rrumbullakosur, teksa shkruan në mbishkrimin e imazhit “Bebi numër 3…E bekuar”.

Fansa të shumtë kanë komentuar duke i uruar një shtatzëni të lehtë bukuroshes kosovare.

Baby nr3

A post shared by @ zanakrasniqi on

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »