Vajza nga Kamenica tash e 7 ditë e zhdukur, nëse e shihni lajmëroni policinë (FOTO)
20:26 | 12 Shkurt 2019
Ata e kanë shpallur vajzën e tyre të zhdukur dhe po kërkojnë ndihmë nga qytetarët për gjetjen e saj.

Familja e Jehonës kanë publikuar edhe numrin e kontataktit që nëse dikush e sheh, për tu lajmëruar.

Numri kontaktues: 045695903 ose lajmëroni Policinë e Kosovës.

 

Kejvina Kthella