Vajza nga Elbasani i nxjerr të gjitha në “shesh” (Foto)

0

Qytetarët e Elbasanit kanë mbetur pa fjalë pasditen e djeshme kur befas u ka kaluar përpara një bukuroshe “e nxehtë” e veshur në një mënyrë mjaft provokuese.

Vajza pothuajse nuk kishte veshur asgjë dhe gjithçka imagjinohej fare lehtë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »