Vajza nga Elbasani i nxjerr të gjitha në “shesh” (Foto)
14:15 | 28 Prill 2017

Qytetarët e Elbasanit kanë mbetur pa fjalë pasditen e djeshme kur befas u ka kaluar përpara një bukuroshe “e nxehtë” e veshur në një mënyrë mjaft provokuese.

Vajza pothuajse nuk kishte veshur asgjë dhe gjithçka imagjinohej fare lehtë.
Aurela Hoxha