Vajza e vogël e Shkurte Fejzës është shumë simpatike, njihuni me të (Foto)

0

Shkurte Fejza është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e sidomos atë të muzikës popullore.

E njohur është edhe vajza e saj Gresa, gjithashtu një këngëtare e suksesshme. Por, Shkurta ka edhe një vajzë tjetër e cila nuk është e njohur për publikun.

Gresa sot ka postuar një fotografi të saj, në të cilën Agnesa duket shumë e bukur dhe simpatike… Shikoni vet fotografin më poshtë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »