Vajza e Shyhrete Behlulit zbulon ‘vjehrren’, kështu ia qet kafen
15:29 | 17 Maj 2018
Engji po përgatit një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e re ka befasuar të gjithë me atë se kujt i ka kushtuar këngën e saj të re, përcjell ORAvip.

Ende e pamartuar ajo po i këndon vjehrrës së saj, e kjo bëri që të ketë edhe dyshime pasi dihet statusi i saj.

Ajo ka paralajmëruar këtë këngë në Instagramin e saj duke bërë që fansat e rinjë të këngëtares ta presin me padurim projektin e ri.

Engji na ka zbuluar ‘vjehrrën’ e saj dhe na tregon se çfarë nuse e mirë do të jetë në të ardhmen. /ORAvip/

Atalanta Kërçyku
S