Vajza e Remzies rregullohet e vishet me fustan për ditëlindje, po duket si ‘nuse’
09:00 | 10 Gusht 2018

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj të cilën e ka uruar për ditëlindje.

Në foton në fjalë vajza e Remzies po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Vildane Zeneli