Vajza e Eli Farës heq dorë nga pozat provokative (Foto)

0

Vajza e Eli Farës, Marina, ka hequr dorë nga pozat provokative.

 Një nga femrat më seksi dhe njëkohësisht më provokative që edhe intimet i publikonte në publik, Marina, vajza e Eli Farës, duket se ka vendosur të ndryshojë.

Kështu së paku në një foto të fundit të publikuar prej saj në Instagram ajo shfaqet mjaft e bukur dhe e kuruar, teksa veshja ka zbuluar vetëm pjesën lart e cila është me një bluzë të mbuluar, shkruan Telegrafi.

Marinën kështu të gjithë dëshirojnë ta shohin më shpesh, pasi e ka tepruar me dukjen e saj provokative. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »