Urimi i OVL-së të UÇPMB-së për fiter Bajramin

0

Të nderuara famijle të deshmorëvë,të nderuar invalid e ju veteran,të nderuar besimtarë me rastin e festës së fitër bajramit në emër të OVL të UÇPMB shfrytëzojmë nga rasti tua urojmë këtë festë madhështore duke u lutur që festat e ardhshmë të na gjejnë edhe më të bashkuar.
Shpresojmë që në të ardhmen politika jonë të vetdijësohet dhe të bëjnë edhe më shumë për këto kategori.
Pra urime për jetë e mot.
Gëzuar.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »