Urimi i kryetarit të komunës së Bujanocit, për festën e Fitër Bajramit

0

Qytetarë të nderuar,

Duke ju uruar Festën e Fitër Bajramit uroj që sakrifica e çdo besimtari gjatë muajit të Ramazanit të jetë pranuar nga Allahu i madhërishëm.

Shpresoj të jenë pranuar të gjitha lutjet dhe duat e bëra gjatë këtij muaji dhe uroj që solidaridetiti i ndërsjellë dhe veprat e mira të vazhdojnë.

Shëndeti dhe mirëkuptimi qofshin në mesin tonë.

Me rrespekt,
Shaip Kamberi

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »