United gjen mbrojtësin e krahut në Itali

0

Manchester Unitedi janë në kërkim të një mbrojtësi të krahut të djathtë, dhe tani në shënjestrën e tyre e kanë mbrojtësin e Torinos, Matteo Darmian.

foto

Darmian cilësohet si njëri ndër mbrojtësit më të mirë në Serie A, ku me paraqitjet në këto sezonet e fundit e ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha evropiane, ku interesim më të madh kanë shprehur Bayern dhe United.

Djajtë e kuq kanë bërë ofertë prej 12 milionë euro për shërbimet e tij, por klubi i Torinos dëshiron 20 milionë euro./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »