Uniforma e policisë femrore e Libisë që i ka mahnitur të gjithë, sidomos meshkujt (Video)

0

Policet ferma libaneze po dalin në veshje të tyre zyrtare policore me uniforma të reja, të cilat përbëhen nga pantallona të shkurtra të, të ngushtë dhe të zeza dhe një bluzë të zezë, transmeton lajmi.net.

Ky veprim u prezantua me qëllim të tërheqjes së turistëve në vend.

Një video është lëshuar duke treguar plicet e reja femra në rrugë, duke demonstruar uniformën e re. /Lajmi.net/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »