U raportuar i zhdukur, ja ku u gjend i vdekur qytetari nga Peja

0

Policia e Pejës njofton se është gjetur i vdekur personi i cili ishte raportuar i zhdukur të martën.

Policia bashkë me njësitë e kërkim shpëtimit të FSK-së dhe zjarrfikësit, në vendin e quajtur “Varri i Sykës” kanë gjendur pa shenja jete personi nga fshati Shtupeq i Madh.

Policia po merret me rastin dhe priten veprimet tjera.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »