U raportuar i zhdukur, ja ku u gjend i vdekur qytetari nga Peja
15:59 | 14 Qershor 2018
Policia e Pejës njofton se është gjetur i vdekur personi i cili ishte raportuar i zhdukur të martën.

Policia bashkë me njësitë e kërkim shpëtimit të FSK-së dhe zjarrfikësit, në vendin e quajtur “Varri i Sykës” kanë gjendur pa shenja jete personi nga fshati Shtupeq i Madh.

Policia po merret me rastin dhe priten veprimet tjera.

 

Atalanta Kërçyku
S