U eliminua nga Kampionati, ky ishte reagimi i Cavanit

0

Pas humbjes dëshpëruese të Uruguait ndaj Francës, i menjëhershëm ka qenë reagimi i Cavanit i cili ndeshjet paraprake ishte hero për skuadrën e tij, por fatkeqësisht në çerekfinale nuk mundi ta ndihmoj vendin e tij për shkak të lëndimit përcjell ORAinfo.

Ja se çfarë ka shkruar Cavanit pas eliminimit…

 

“I trishtuar?  Po, shumë … por krenarë dhe mirënjohës ndaj Perëndisë për të përjetuar këtë përvojë me këtë familje që ne jemi, në dhe jashtë fushës … krenar për të qenë Uruguain dhe për  përjetuar  këto vuajtjet tani … dhe krenar Sepse e gjithë kjo është pjesë e jetës, , ne kemi shumë gjëra për të jetuar bashkë me këta djem” ka shkruar Cavani  në facebook./ORAinfo/

Triste?- Si,mucho…pero orgulloso y agradecido a Dios de haber vivido esta experiencia junto a esta familia q…

Публикувахте от Edi Cavani в Петък, 6 юли 2018 г.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »