Turqit mbajtën fjalën, flamuri shqiptar valoi në Beograd

0

Ashtu edhe siç kishin premtuar, tifozët e Beshiktashit, kanë vendosur një flamur shqiptar në stadiumin e Partizanit, gjatë ndeshjes të vlefshme për Europa League, që turqit e fituan 0-4 në kryeqytetin e Serbisë.

turqitKjo vërtetohet me foton e cila po qarkullon në internet, ku shihet flamuri kuqezi gjatë ndeshjes Partizan-Beshiktash.

Por tifozët than se flamuri u largua nga ushtria serbe që ishte prezente në stadium, dhe kamera nuk filmonte mjaftueshëm tifozët turq shkaku se ishte paralajmruar një ngjarje e tillë siq e shihëni në foto/BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »