Turnir tradicional në futboll “OSLLARA 2016”

0

turnir

Në fshatin Osllarë është organizuar turniri tradicional në futboll nën moton “Osllara 2016”, turniri fillon nga data 22.07.2016, ku gjitha ndeshëjet do të zhvillohen nga ora 19:00.

Për të qen pjesmarrës me ekipin tuaj në turnirin tradicional “Osllara 2016”, duhet të bëni pagesën prej 4.000 dinarëve, për të rezervuar pjesmarrëjen tuaj mund të telefononi staffin e organizimit në këta numra të telefonit./BujanociNet/

063/ 70 179 46 dhe 063/ 877 29 93

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »