Turnir në futboll të vogël “Ditët e Vebi Rexhepit”

0

TURNIR
“DITËT E VEBI REXHEPIT”

Me datë 21 dhe 22 maj 2018 bashkësia lokale e fshatit Konçul organizon turnir në futboll të vogël për nder të 17 vjetorit të rënies së dëshmorit “Vebi Rexhepi”.
Kësaj radhe kemi bërë disa ndryshime shkaku i muajit të shenjtë të Ramazanit.Turniri do të mbahet tek fusha e futbollit “PIPA” Tërrnoc duke filluar nga ora 22h  d.m.th pas iftarit.
Paraqitja e ekipeve është pa pagesë dhe duhet të kenë këtë përbërje:
5+1 ( 2 rezervë) lojtarë.
Ekipet mund të paraqiten deri më 20.05.2018 ora 19h,të njejtën ditë bëhet edhe tërheqja e shorteve ku do të njoftoheni përmes internetit dhe telefonit.
Numër për kontakt: 063/7009695

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »