Turnir Në Futboll Të Vogël “BU Cup 2014″

0

Zyra për të rinj dhe Qendra sportive “Rinia”, në Bujanoc organizojnë turnir në futboll të vogël, tashmë tradicional “BU Cup 2014″.

Turniri fillon me 15 dhjetor dhe zgjat deri me 30 dhjetor, ndërsa afati për paraqitjen e ekipeve është deri me datë 13 dhjetor ora 20:00.

Numri i ekipeve është i kufizuar dhe çmimi për ekip paguhet 8000 dinarë.

Hudhja e shortit bëhet me 14 dhjetor.

BUCUP2014

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »