Tuna Sejdi po vjen me album
15:25 | 12 Shkurt 2019

Këngëtarja Tuna Sejdi ndër vite në tregun muzikor shqiptar ka arritur që ta marrë vëmendjen me paraqitjet e saj e edhe projektet muzikore kanë qenë të pëlqyera, shkruan lajmi.net.

Pavarësisht se mund të ketë të atillë që e kritikojnë, Tuna ka një numër të njerëzve të cilët e përkrahin. E për ta ajo duket se ka vendosur ta përgatis një album për të cilin sipas Prive, po punon me Armend Rexhepagiqin.

Këngëtarja ka nisur incizimin e këngëve në studio bashkë me Rexhepagiqin dhe producentin Darko Dimitrov./Lajmi.net/

Kejvina Kthella