Tronditet Bayern Munich! Ylli i madh po transferohet në LaLiga

0

David Alaba po e mendon largimin nga Bayern Munich.

Mbrojtësi austriak i ka bërë me dije agjentit të tij që të kërkoj një skuadër të re për sezonin e ri, andaj në verë mund ta shohim largimin e tij nga bavarezët.

Sipas mediave angleze dhe atyre gjermane, David Alalba mund të transferohet te Barcelona apo Real Madridi, pasi mendon që në Spanjë mund të fitoj Ligën e Kampionëve, përcjell ORAinfo.

Austriaku i ka humbur shpresat te klubi gjerman, duke marr parasysh sezonet e fundit që nuk po janë edhe aq produktiv në trofetë jashtë ligës./ORAinfo/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »