Error message

Notice: Trying to get property of non-object in ws_image_url() (line 14 of /home/websystem/domains/websystem.info/public_html/sites/all/modules/custom/ws_tools/ws_tools.module).
Tri transferimet që i do Mourinho te Manchester United
15:29 | 16 Maj 2018

Jose Mourinho ka bërë një marrëveshje me Manchester Unitedin për transferimet në verë.

Trajneri portugez dëshiron që në verë të bëjë tri transferime nga Barcelona, e që do t’i kushtojnë mbi 200 milionë euro.

Mourinho ka kërkuar nga Manchester United që në verë të transferoj André Gomes, Samuel Umtiti dhe Marc-André Ter Stegen, transmeton ORAinfo.

Portugezi është i dashuruar në tre yjet e Barcelonës, andaj në verë do të bëjë gjithçka që t’i transferoj në “Old Trafford”./ORAinfo/

Edlira Rukaj
S