Trajnim të mësimdhënësve edhe në Preshevë

0

Me 28.05.2017 do te mbahet seminar njeditor me mesimdhenesit e shkollave fillore te Komunes se Presheves, ne baze te marreveshjes se nenshkruar ne mes Universitetit “Kadri Zeka” ne Gjilan dhe Keshillit Nacional.
Seminari mbahet ne shkollen e mesme “Presheva” ne Presheve, duke filluar ora 09:00.
Trajnimin e bejne:
Prof. Dr. Januz Dervodelli, dekan i Fakultetit të Edukimit në Gjilan,
Prof. Dr. Demë Hoti, prodekan i Fakultetit të Edukimit në Prishtinë,
Prof. Dr. Xhevdet Thaçi, dekan i Fakultetit të Shkencave Kompjuterike në Gjilan dhe
Prof. Dr. Bashkim Dalipi, prodekan i Fakultetit të Edukimit në Gjilan.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »