Error message

Notice: Trying to get property of non-object in ws_image_url() (line 14 of /home/websystem/domains/websystem.info/public_html/sites/all/modules/custom/ws_tools/ws_tools.module).
Trajneri i Marseilles shokon të gjithë, ky është ‘fajtori’ për humbjen ndaj Atletico Madridit
15:29 | 17 Maj 2018

Trajneri i Olympique Marseille, Rudi Garcia ka analizuar humbjen e skuadrës së tij nga Atletico Madrid me rezultat 3-0 në finalen e Europa League.

Ai u ankua se dëmtimi i yllit Dimitri Payet bëri që skuadra e tij të humb inspirimin në fushën e lojës.

“Dëmtimi i Payet luajti rol vendimtar”, deklaroi Garcia.

“Por, mes nesh dhe Atleticos nuk ka krahasim sa i përket përvojës, ne jemi të rinj dhe sonte kemi mësuar diçka. Jam prapë i kënaqur nga ky rrugëtim, do të provojmë edhe vitin tjetër”, u shpreh ai.

Edlira Rukaj
S