Trajneri i Interit e bën shqiponjën
13:21 | 29 Prill 2019

Luciano Spalletti dhe Javier Zanetti për një ditë flasin shqip.

Trajneri dhe zëvendës presidenti i klubit zikaltër të shtunën para derbit të Italisë ndaj Juventusit janë takuar nga afër me tifozë shqiptarë të Interit, më shumë në Insporti.com.

The post Trajneri i Interit e bën shqiponjën appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Alesia Bami