Top katër klube evropiane e duan yllin e Bayernit

0

Jerome Boateng po kalon nëpër një super-formë që disa sezone.

Mbrojtës gjerman është bërë cak i shumë skuadrave, andaj në verë mund të shohim duke ndërruar skuadër.

Bayern Munich tashmë ia ka caktuar vlerën Boatengut, kur kërkon plot 50 milionë funte nga shitja e tij, përcjell ORAinfo.

Për 29 vjeçarin janë të interesuara skuadrat si, Manchester City, Barcelona, Real Madrid dhe Manchester United./ORAinfo/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »