Tifozja kosovare bëri shqiponjën midis stadiumit serb (Foto)
14:50 | 22 Tetor 2017
Udhëtoi për në Serbi vetëm me një qëllim, ta shikonte skuadrën e zemrës, Arsenal. Drita Uka, tifozja kosovare udhëtoi për në stadiumin e Crvena Zvezdës, për të përcjellë skuadrën anglez Arsenal. Uka përkundër rrezikut, dhe thirrjeve të vazhdueshme të tifozëve serb "Kosova është Serbi" dhe fyerja për trimat shqiptar, ajo bëri shqiponjën midis stadiumit. Në fund ajo u ndje tejet e kënaqur, pasi skuadra e saj mposhti me rezultat minimal 1 me 0 ekipin nga Serbia, Crvena Zvezda./IndeksOnline/

Alba Hoxha