Tifozja kineze nga Lugina përkrah tifozave Kuq e Zi

0

Përkrahja e djelmoshave shqiptar në ndeshjen Sërbi-Shqipëri, nuk ishte vetëm nga bashkombasit e tyre që gjendeshin në qdo cep të Botës, për ta mbrëmë tifo kanë bërë edhe kombet e tjera.

kineska

Një bukuroshe e nacionalitetit kinez e cila përkohësisht jeton dhe vepronë në Luginë ku është duke zhvilluar biznesin e sajë, nuk ka mundur ti përmbajë emocionet, kështu ajo vendosi që ti bashkangjitet shqiptarëve për ta përkrahur kombetaren e Shqipërisë duke mbajtur në duar një shall i cili edhe ashtu i shkonte shumë mirë.” O sa mirë me qenë shqiptar”/BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »