Tifozi shqiptar me flamur kombëtar në mes të Beogradit

0

Pavarësisht se UEFA ka marrë vendim që asnjë tifoz shqiptar të mos jetë në përkrahje të Kombëtares shqiptare në përballjen me Serbinë, megjithatë, ka tifozë shqiptarë që tashmë gjenden në Beograd.

tifozi

Në internet është duke qarkulluar një fotografi, ku shihet një tifoz shqiptar me një flamur kombëtar para stadiumit të Partizanit, aty ku nesër Serbia luan kundër Shqipërisë.

Serbia dhe Shqipëria do të luajnë në kuadër të eliminatorëve të Evropianit 2016.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »