Tifozët serbë djegin flamurin shqiptar

0

Tifozët serbë nga Bari, i vunë flakën sot flamurit shqiptarë në ndeshjen hendbollistike mes Serbisë dhe Malit të Zi.

foto (1)

Sipas raportit të bërë nga portali, Mondo, mësojmë se tifozët sërbë kanë vendosur të djegin flamurin shqiptar.

Ata këtë gjë e kan bërë në takimin e hendbollit ndërmjet Serbisë dhe Malit të Zi.

Tifozët në fjalë që e kanë djegur flamurin shqiptar janë tifozët e Crvena Zvezdës dhe Partizanit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »