Tifozët serbë djegin flamurin shqiptar
10:02 | 10 Qershor 2015

Tifozët serbë nga Bari, i vunë flakën sot flamurit shqiptarë në ndeshjen hendbollistike mes Serbisë dhe Malit të Zi. foto (1) Sipas raportit të bërë nga portali, Mondo, mësojmë se tifozët sërbë kanë vendosur të djegin flamurin shqiptar. Ata këtë gjë e kan bërë në takimin e hendbollit ndërmjet Serbisë dhe Malit të Zi. Tifozët në fjalë që e kanë djegur flamurin shqiptar janë tifozët e Crvena Zvezdës dhe Partizanit.
Aurela Hoxha