Tifozët Kuq e Zi: Do të hakmerremi kundër serbëve

0

Tifozat Kuq e Zi kanë thënë se kur tifozët serbë të vijnë në Shkodër, ata do të hakmerren për atë që ndodhi në stadiumin“Partizani” të Beogradit.

auto_tifozet_Kuq_e_zi1429859228
Një nga tifozët ka qenë më radikal, duke thënë se ata serbë që do të udhëtojnë drejt Shqipërisë do të kthehen në arkivole.

“Ne i presim kundërshtarët me besë dhe siç e kemi traditë, por ata na kanë prerë në besë e ne do presim e do t’i përcejllim ashtu siç e meritojnë, “të rrahur dhe gjysme të djegur”. E kam fjalën për tifozët e jo lojtarët”, tha Murati gjatë një interviste për Gazetaflash.

Sipas këtij tifozi, po luhet me standarde të dyfishta, pasi shqiptarët nuk u lejuan nëstadiumin e Beogradit, ndërsa tifozët serbë po lejohen të vijnë në Shqipëri.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com