Tifozët kroatë ‘kallin’ serbët, bëjnë tifo me flamur shqiptar (FOTO)

0

Tifozët kroatë ‘kallin’ serbët, bëjnë tifo me flamur shqiptar (FOTO)

Me flamur kombëtar shqiptar e me duar-shqiponjë, tifozët kroatë përkrahën përfaqësuesen e tyre kundër Italisë.

Tifozët kroatë edhe njëherë treguan simpatinë e madhe që kanë për shqiptarët.

Në sfidën kundër Italisë, ata festuan me flamuj të tyre nacional dhe me flamurin shqiptar.

Ata gjithashtu formuan me duar shqiponjën shqiptare, e gjitha për inati të tifozëve serbë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »