Warning: include(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template-loader.php on line 74

Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 688
Në tragjedinë e sotme kanë humbur jetën gruaja dhe gjyshja, i dyshuari kryesor është dhëndrri?! (Video) Në tragjedinë e sotme kanë humbur jetën gruaja dhe gjyshja, i dyshuari kryesor është dhëndrri?! (Video) – Bujanoci.Net
Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-content/plugins/jetpack/class.jetpack.php on line 1961

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690
Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-content/themes/BujanociNET Final/lib/bunyad.php on line 48
class="top-bar">

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690
Bujanoci.Net

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690
Bujanoci.Net

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Në tragjedinë e sotme kanë humbur jetën gruaja dhe gjyshja, i dyshuari kryesor është dhëndrri?! (Video)

0

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Zyrtare: Në tragjedinë e sotme kanë humbur jetën gruaja dhe gjyshja, i dyshuari kryesor është dhëndrri?!


Nga të dhënat e para zyrtare, lidhur me ngjarjen makabre të ndodhur në Turi të Bujanocit, bëhet fjalë për një zënkë familjare, kur kryefamiljari ka shtën me pistoletë në drejtim të gjyshes, gruas dhe vajzës, shkruan portali “Vranjske”.
Në vendngjarje, gjyshja-vjehrra e autorit ka ndërruar jetë, ndërsa bashkëshortja e tij, ka ndërruar jetë përderisa po transportohej në Spitalin e Vranjës.
Vajza, tanimë po trajtohet në Qendrën Klinike të Nishit.
Policia dhe prokuroria, deri rreth orës 22:00 janë në vendngjarje, ndërsa akti ka ndodhur rreth orës 17:00., raporton Lugina-Lajm

=============

E plotsuar (20:29) – Burimi i portalit BujanociNet nga vendi i ngjarjes ka mësuar nga kalimtarët e rastit se femëra e vrarë është e nacionalitet Serbë, dhe nuk është therrur me thikë por është vrarë me armë, thuhet nga burime jozyrtare të portalit BujanociNet, ndërsa Policia ka njoftuar se shum shpejt do të dal me një komunikatë për shtyp për tragjedin e ndodhur në magjistralen Gjilan-Bujanoc, afër fshatit Turi./BujanociNet/

=========

E plotsuar ( 20:01) – Burimi i portalit BujanociNet ka mësuar se një grua ka gjetur vdekjen pas therrjes me thikë dhe një fëmij dhe një femër tjetër jan dërguar me emergjenc në spitalin e Vrajës,  burimet jozyrtare mësohet se personat jan nga Kosova.

=======

Sot në rrugën magjistrale e cila lidhë Bujanocin me Gjilanin, saktësisht afër fshatit Turi ka ndodhur një incidentë mes disa personave të panjohur, BujanociNet jo zyrtarisht ka mësuar se nje femër ka gjetur vdekjen pas një përleshjeve në mes të disa personave dhe një femër tjetër e plagosur dhe një fëmijë rreth moshës 3 vjeqare.

Sipas dëshmitarit të cilën e ka siguruar BujanociNet disa përsona jan therrur me thikë, në një veturë me targa të Kosovës, Policia ende nuk ka dalur me ndonjë deklaratë për shtyp, ndërsa BujanociNet jozyrtarisht ka mësuar se të therrur jan një burrë dhe një grua./BujanociNet/

Nje gru e myteme

Nje gru e plagosme

Nje femije i plagosem

 


Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690
Shpërndaje në rrjetet sociale.

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/comment-template.php on line 1472

Comments are closed.


Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 688

Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 688
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com