Teuta Krasniqi: Miku i mirë i jeton storiet me ty

0

 Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi, ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, me një mikeshë të cilën, ajo e konsideron pjesë shumë të rëndësishme të jetës së saj.

Teuta Krasniqi

“Një mik i mirë i dinë të gjitha storiet e tua të mira, ndërsa miku i mirë i jetonë ato me ty”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos që shihni, transmeton Indeksonline.

Teuta dhe Irena

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »