Teuta Krasniqi: Miku i mirë i jeton storiet me ty
09:58 | 16 Mars 2015

 Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi, ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, me një mikeshë të cilën, ajo e konsideron pjesë shumë të rëndësishme të jetës së saj. Teuta Krasniqi “Një mik i mirë i dinë të gjitha storiet e tua të mira, ndërsa miku i mirë i jetonë ato me ty”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos që shihni, transmeton Indeksonline. Teuta dhe Irena
Françeska Jaçe