Teuta ekspozon këmbët (Foto)

0

Teuta Krasniqi duket se tashmë i ka harruar ndarjen nga Blero dhe po bën qejf.

Teuta Krasniqi

Aktorja kosovare ka postuar një fotografi në Instagram duke “u kënaqur” në diell.

Teuta duket e ulur në karrige, e veshur me një fustan të shkurtër që nxjerr në pah këmbët e saj seksi.

Fotografia është realizuar gjatë xhirimeve të serialit “Zyrja për gjithçka” që emetohet në Radiotelevizionin e Kosovës.
“…xhirime…zyrja…fun…☀”, ka shkruar ajo sipër fotografisë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »