Teuta e Tara kthehen nga Parisi dhe në shtëpi i priti një befasi (Foto)

0

Teuta Krasniqi e Tara kthehen në shtëpi nga udhëtimi i tyre katër ditor në Disneyland. Ato u pritën ngrohtësisht nga familjarët e miqtë.

tara dhe teuta

“Pervec qe eshte mire kur kthehesh ne shtepi prej udhetimit, paramendojeni kur ju pret nje befasi e mrekullueshme e organizuar nga familjar dhe miq…dhe festa vazhdon smile emoticon Faleminderit pa fund Shemsije Dërmaku “Grand Decor” dhe e dashura teta Shqipe Musa Ahmeti smile emoticon Ju perqafojme shume :-))) ‪#‎frozen”, ka shkruar Teuta në Facebook.

foto

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »