Tetovë: Burri vret gruan dhe plagos taksistin
07:25 | 15 Tetor 2018

Raportohet se afër ish kafeterisë Piramida, personi me iniciale Z.A nga Reçica e Vogël ka vrarë me armë zjarri gruan e tij dhe ka lënë të plagusor një punonjës taksie.

Siç shkruan Pa Censurë autori është në arrati dhe ende është i armatosur.

Kejvina Kthella