Testi i baterisë së telefonëve, kush e ka më të fuqishme (Video)

0

Ka qenë gjithmonë garë në vitet e fundit rivaliteti mes kompanive të fuqishme të telefonëve se kush e ka baterinë me stabile.

Në këtë video mund të shikoni testin e bërë ndaj pesë konkurrentëve, iPhone X, Galaxy S8, Note 8, OnePlus 5T dhe Mate 10 Pro.

Dy rivalët më të dobët të Samsung dhe iPhone, Mate 10 dhe One Plus kanë bateri më stabile.

Në testin mes iPhone dhe Samsung, gjiganti i Apple ka një përpaërsi të lehtë ndaj atij korean. Për më shumë, shikojeni videon.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »