Terroristi i vrarë dje në Tunizi i kapur në një video

0

Të premten rreth mesditës dy terroristë erdhën me motoskaf në plazh, ku shumica e pushuesve ishin nga Anglia e Gjermania, dhe kryen një masakër, ku më pas njëri prej tyre u vra dhe tjetri u arrestua.

auto_a3041435438681

Në internet u publikua një video, ku shihet njëri nga dy terroristët, i cili u vra pas sulmit i cili la të vdekur 37 turistë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »