Tërnoci e mboshtë Correticën

0
Foto: Arkiva

Foto: Arkiva

KF Tërnoci dje ka mboshtur thellë KF Correticën, Tërrnoci nuk di të mposhur në shtëpin e tyre.

Në kuadër të gjiros së 19-të të rrethit të pçinjës, Tërnoci ka korrur fitore të thellë nga Corretica

K.F Tërnoci 7 – 2 K.F Corrotica

Golat jan shënuar:

 

 

Emri dhe mbiemëri Minuta
Admir Ibrahimi 20
Ardian Haliti 32
Hasan Bajrami 39
Dardan Shaqiri 58
Hasan Bajrami 65
Dardan Shaqiri 70
Bajram Bajrami 90

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »