Tërhiqet vet Mihrija, tani e bën motrën ‘modele’ për fustanat e dyqanit të saj

0

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Edhe përkundër faktit se ka shumë vite karriere në skenë, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re, shkruan ORAinfo.

E duke qenë se duket e tillë, ajo gjithmonë shfaqet me veshje të bukura dhe atraktive.

Mihrija është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet Lora duke pozuar me njërin nga fustanat e dyqanit të Mihrijes.

Këtë gjë e bënte dikut vet Mihrija, por duket se ia ka kaluar motrës./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »