Tërhiqen shortet për turnirin tradicional “Ditet e Vebi Rexhepit” (Shortet)

0

Ashtu edhe siç është shpërndarë informacioni përmes mediave se nga 21 Maj deri në 22 Maj do të zhvillohet turniri tradicional në futboll të vogël nën moton “Ditet e Vebi Rexhepit” për të nderuar gjakun e dëshmorit të kombit nga Konçuli.

Për të ju rikujtuar turniri do të mbahet tek fusha e futbollit “PIPA” Tërrnoc duke filluar nga ora 22h  d.m.th pas iftarit.

Sot është bërë tërheqja e shorteve ku ekipet të cilat do të luajn mes vete dhe oraret jan si në vijim.

E Hënë:
1. PIPA vs Osllara
2. AL Europa – Valoni (Konçul)
3. Riki (Konçul) – Caki Bau

Të Martën:
1. Lluçani – Nasalca Jonë
2. KF ASI – Liverpool Nesalc
3. Shefati (Konçul) “nuk ka kundërshtarë” andaj shkon e lirë.

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »