Temperaturat në ditët në vazhdim do të jenë befasuese, shikoni para se të bëni plane

0

Të dielën në Kosovë pritet të mbajë mot me vranësira.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të ndjeshme nën vlera mesatare. Minimalet do të luhaten nga 8C deri në 12C, e maksimalet nga 19C deri në 20C.

Do të fryejë erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga verilindja 3-13m/s. Shtypja atmosferike, do të rritet mbi vlera normale.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »