Tek “Dheu i Bardhë”, dy shqiptar nga Lugina kapen me mjete të mprehta dhe sprej

0
Policia kufitare tek “Dheu i Bardhë” ka raportuar se në dalje nga Republika e Kosovës është ndaluar vetura “Reno” që drejtohej nga i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Serbisë.
00_12_1430216120336744766
Gjatë kontrollimit në veturë është gjetur dhe konfiskuar një shufër gome dhe një sprej ndërsa tek pasagjeri-i dyshuari po ashtu mashkull shqiptar shtetas i Serbisë është gjetur dhe konfiskuar një mjet i mprehtë thikë. Nuk raportohet për të arrestuar. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./rajonipress/

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com